X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
WrestleShare تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

http://batista-mohammad.blogsky.com

http://batista-mohammad.blogsky.com

http://batista-mohammad.blogsky.com

تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

نتایج راء به تاریخ June 15 | فروخته شدن راء ، رندی اورتن قهرمان - تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

@description تصاویر

تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

 
کاربر مهمان، خوش آمدید!   امروز  
 
فهرست اصلی
لینکهای سریع
صفحه اول
آرشیو
ایمیل
موضوعات

آرشیو مطالب

لینکستان
اگر می خواهید با وبسایت ما تبادل لینک کنید لینک ما را با نام " تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج " قرار دهید و در بخش تماس با ما و یا نظرات لینک خود را قرار دهید.
آرشیو تماس با ما


نتایج راء به تاریخ June 15 | فروخته شدن راء ، رندی اورتن قهرمان

راء مخصوص و سه ساعته ی این هفته با شروع صحبت های مایکل کول و جری لاور شروع شد . این دو درباره ی وینس مک مهن صحبت می کنند که قرار است امشب جنرال منجیر جدید راء رو مشخص کنه . جری لاور میگه که شایعه هایی رو شنیده مبنی بر اینکه وینس برای کار دیگه ایی به راء اومده . سپس ویدئویی از هفته ی گذشته که طی اون باتیستا توسط لگسی و رندی اورتن مصدوم شد و بعد از آن تریپل اچ به لگسی حمله کرد پخش شد .

WWE Intercontinental Title Match: Chris Jericho vs. Rey Mysterio

ادامه اخبار در ادامه مطلب

راء مخصوص و سه ساعته ی این هفته با شروع صحبت های مایکل کول و جری لاور شروع شد . این دو درباره ی وینس مک مهن صحبت می کنند که قرار است امشب جنرال منجیر جدید راء رو مشخص کنه . جری لاور میگه که شایعه هایی رو شنیده مبنی بر اینکه وینس برای کار دیگه ایی به راء اومده . سپس ویدئویی از هفته ی گذشته که طی اون باتیستا توسط لگسی و رندی اورتن مصدوم شد و بعد از آن تریپل اچ به لگسی حمله کرد پخش شد .

WWE Intercontinental Title Match: Chris Jericho vs. Rey Mysterio

در مسابقه ی اول کریس جریکو به مصاف ری میستریو میره که بازی برای عنوان بین قاره ایی می باشد . اول از همه کریس جریکو وارد رینگ میشه . تماشاگران به شدت او را بو می کنند در حالی که او میخواد صحبت کنه . جریکو میگه : از زمانی که من به اسمک دان رفتم راء به یک توالت تبدیل شده . سپس کریس تماشاگران و راء رو مورد تمسخر قرار میده . جریکو در ادامه میگه که یک روزی تماشاگران خواهند فهمید که من چقدر برای راء مهم بودم و ری میستریو خواهد فهمید که حرف من چقدر درست بوده که تنها من میتونم ماسکش رو بردارم و فقط من میتونم که اون رو آزاد کنم . در همین لحظه ری میستریو وارد رینگ میشه .

زنگ رینگ زده میشه و بازی رسما شروع میشه . ری به کریس حمله میکنه و سپس به بالای رینگ میره و جریکو رو به زمین می اندازه . حالا کریس توسط ری میستریو به اونور طناب های رینگ فرستاده میشه و حالا به زمین می افته . جریکو دوباره به رینگ بر می گرده در حالی که ری به اون حمله می کنه . یک ... دو ... . دو شماره برای ری میستریو . دوباره ری جریکو رو به بیرون می اندازه و میخواد یک پرش بر روی جریکو انجام بده که موفق نیست . حالا جریکو ری رو به طرف میز گزارشگرها میفرسته و خودش وارد رینگ میشه . از کامرشال بر می گردیم در حالی که ری enziguri kick رو به کریس میزنه و میخواد برای 619 آماده بشه ولی موفق نیست و backbreaker variation رو از طرف کریس جریکو دریافت می کنه . یک ... دو ... . دو شماره برای کریس جریکو . حالا چند ضربه کیک از طرف ری به کریس و متاقبا head scissors . حالا جریکو در گوشه  ی رینگ است که ری یک  low dropkick اجرا میکنه و جریکو به بیرون می افته .
حالا ری یک پرش بر روی جریکو میکنه و هر دو نفر در بیرون رینگ افتاده اند . ری جریکو رو به درون رینگ می اندازه و خودش به بالای رینگ میره تا برای یک پرش آماده بشه ولی جریکو اجازه نمیده و چند ضربه با دست چپ و راستش به ری میزنه . درگیری در گوشه ی بالای رینگ ادامه داره . ری به پایین می افته و sunset flip از طرف کریس جریکو بر روی ری اجرا میشه . دو شماره برای کریس . جریکو برای Walls of Jericho آماده میشه ولی ری دفاع می کنه و حالا کریس لای طناب ها افتاده و ری آماده ی  619 میشه ولی بازم موفق نیست و جریکو به طرف طناب ها میره و springboard moonsault  به ری میزنه . دو شماره ی ارزشمند برای کریس جریکو . در یک جا به جایی ری دوباره کریس رو به لای طناب میفرسته و 619 رو اجرا میکنه و متاقبا برای West Coast Pop  به بالای رینگ میره ولی کریس دفاع می کنه و Codebreaker رو بر روی ری اجرا میکنه . یک .... دو ... سه ...

برنده ی بازی : کریس جریکو

در بک استیج مک مهن رو می بینیم که در حال آماده شدن هستش .

جان متیوز در بک استیج به همراه رندی اورتن است و از او درباره ی هفته ی پیش و بازگشت تریپل اچ سوال میپرسه که رندی صحبت هاش رو قطع میکنه و میگه : من تریپل اچ رو برای مدتی کنار گذاشتم و اون پتک خودش رو با خودش اوورد چون نمیتونه این وسیله رو از خودش جدا کنه . اورتن در ادامه میگه که من در نزدیکی دریافت دوباره ی عنوان دبلیو دبلیو ایی هستم و تریپل اچ این وسط یچ کاره هستش . جان سینا وارد میشه و اورتن رو مسخره میکنه و بازی امشب رو بهش یاد آوری میکنه .

وینست کندی مک مهن رو بر روی مانیتور ورزشگاه داریم .  وینس میگه که من خبر بزرگتری دارم . مک مهن میگوید که امشب جنرال منجیر مشخص نخواهد شد و این انتخاب رو به کس دیگه ایی واگذار می کنم . در ادامه وینس میگه که وقتی فرصت برات پیدا میشه باید به اون جواب بدی و این فرصت این است که من دارم راء رو به فروش می رسانم . جری لاور میپرسه به چه کسی ؟ مک مهن میگه این فرد زمانی مشخص میشه که امشب وضعیت کمربند دبلیو دبلیو ایی مشخص بشه .

ECW Championship Match: Tommy Dreamer vs. Christian

در مسابقه ی بعدی کریستن وارد رینگ میشه . نفر بعدی تامی دریمر است . زنگ رینگ زده میشه در حالی که هر دو استار احتیاط می کنن . دریمر neckbreaker رو بر روی کریستن اجرا میکنه و دو شماره برای دریمر . تامی دریمر حریفش رو به گوشه ی بالای رینگ میبره ولی کریستن با زدن چند ضربه به او باعث میشه که دریمر به رینگ بی افته و متاقبا یک elbow از طرف کریستین بر روی تامی دریمر و دو شماره برای او . پس از چند لحظه دریمر یک دی دی تی به حریفش میزنه و دو شماره رو کسب میکنه . یک clothesline سنگین از طرف کریستین بر روی تامی دریمر و دوباره دو شماره برای کریسما . در یک جا به جایی دریمر ، کریستین رو رول آپ میکنه و برنده ی بازی میشه .

برنده ی مسابقه : تامی دریمر

WWE Title Match: Randy Orton vs. Triple H vs. Big Show vs. John Cena

در مسابقه ی بعدی که برای عنوان دبلیو دبلیو ایی است رندی اورتن اول وارد میشه و سپس بیگ شو و بعدش جان سینا و در آخر تریپل اچ وارد رینگ میشن . تریپل اچ در ورودی خودش به شدت تشویق شد .
زنگ رینگ زده میشه و درگیری بین تریپل اچ و اورتن و سینا و بیگ شو شروع میشه . تریپل اچ اورتن رو به بیرون از رینگ میبره و سرش رو به میز گزارشگرها میزنه حالا درگیری این دو در بین تماشاگرها است . بیگ شو سینا رو به بیرون از رینگ می اندازه و تریپل اچ در همین لحظه وارد رینگ میشه و به بیگ شو خیره میشه . از کامرشال بر می گردیم . در یک گوشه ی رینگ اورتن در حال زدن لگدهایی به تریپل اچ است و در گوشه ی دیگر رینگ درگیری بیگ شو و سینا ادامه داره . رندی در حال کار کردن بر روی دست راست هانتر است . رندی میخواد با زانوی خودش یک ضربه به دست هانتر بزنه ولی تریپل اچ سریعا جا خالی میده . در اون طرف رینگ بیگ شو قصد پرش بر روی سینا رو داره ولی موفق نیست و جان سینا یک کیک به صورت بیگ شو میزنه . تریپل اچ facebuster رو به بیگ شو میزنه و متاقبا جان سینا نیز یک clotheslines به بیگ شو میزنه . در همین لحظه جان سینا و تریپل اچ دو نفری در حال زدن بیگ شو هستند تا اینکه او را به بیرون از رینگ می اندازند . حالا تریپل اچ و جان سینا در مقابل هم هستند و تماشاگران به شدت هیجان زده شدند . هر دو استار به هم خیره شدند و احتیاط می کنند . هانتر اول سینا رو به زمین می اندازه اما در یک رفت و برگشت جان سینا با زدن چند ضربه با شونه ی خودش و حرکات مخصوص و همیشگی خودش آماده ی Five Knuckle Shuffle میشه ولی تریپل اچ با یک spinebuster دفاع میکنه .

تریپل اچ برای Pedigree میره ولی سینا نیز قصد داره با Attitude Adjuster attempt دفاع کنه . بیگ شو پس از لحظاتی وارد رینگ میشه و هر دو نفر رو به زمین می اندازه . اورتن وارد صحنه میشه و تریپل اچ رو به بیرون از رینگ می اندازه و شروع به زدن ضربه هایی به بدن او میکنه . بیگ شو نیز در حال مبارزه با جان سینا است که در بیرون از رینگ اورتن تریپل اچ رو به سمت پله های فلزی رینگ پرت میکنه . جان سینا با زدن چند ضربه ی دست راست سعی داره به بازی برگرده و scoop slam رو به شو بزنه ولی موفق نیست و بیگ شو بر روی بدن جان سینا می افته . دو شماره برای بیگ شو . اورتن میخواد دخالت کنه ولی بیگ شو میندازدش بیرون . حالا بیگ شو برای double chokeslam بر روی هانتر و سینا آماده میشه ولی این دو با یک سوپلکس مانع از انجام اینکار میشن . اورتن وارد میشه و سینا و هانتر رو میزنه . حالا رندی اورتن برای punt kick بر روی بیگ شو آماده میشه ولی بیگ شو پای اورتن رو میگیره و پرتش میکنه به گوشه ی رینگ . بیگ شو clothesline رو به سینا و تریپل اچ میزنه . تریپل اچ به زمین افتاده و رندی و بیگ شو کنترل بازی رو در اختیار گرفتند . بیگ شو سریعا اورتن و تریپل اچ رو به بیرون از رینگ میفرسته تا با جان سینا در رینگ تنها شود . بیگ شو scoop slam رو به سینا میزنه و بر روی طناب دوم رینگ میره و یک پرش سنگین بر روی بدن جان سینا میکنه و جان سینا رو میخواد پین کنه که رندی اورتن اجازه نمیده . بیگ شو اورتن رو دوباره میگیره و پرتش میکنه به بیرون از رینگ . در یک حرکت عجیب بیگ شو یک spear به تریپل اچ میزنه و دو شماره ی خیلی ارزشمند رو کسب میکنه . حالا بیگ شو دوباره به بالای طناب دوم رینگ میره و میخواد پرش بکنه بر روی تریپل اچ که هانتر سریعا کنار میره و بیگ شو به زمین می افته . رندی اورتن وارد میشه و برای RKO بر روی بیگ شو میره ولی موفق نیست . تریپل اچ میخواد Pedigree رو به بیگ شو بزنه ولی جان سینا تریپل اچ رو به قصد Attitude Adjuster بلند میکنه و موفق به زدن این حرکت میشه و دو شماره برای جان سینا . حالا جان سینا یک Attitude Adjuster رو نیز به بیگ شو میزنه ولی در شماره ی دو اورتن دخالت میکنه . در یک جا به جایی رندی اورتن RKO رو به روی بیگ شو اجرا میکنه و با پین کردن او برنده ی بازی میشه .

برنده ی مسابقه و قهرمان جدید عنوان دبلیو دبلیو ایی : رندی اورتن

در ادامه ی راء وینس مک مهن وارد میشه . وینس میگه که داره خانواده و دارای هایش رو به مشاوره میزاره و تصمیم گرفتم که ماندی نایت راء رو بفروشم و این شو آزادانه در اختیار فرد دیگری اداره می شود . در ادامه وینس مک مهن اعلام میکنه که دارنده ی جدید راء دانلد جی ترامپ می باشد . ترامپ بر روی مانیتور ورزشگاه دیده میشه و میگه بله من دارنده ی جدید راء هستم . ترامپ میگه که وینس هیچ وقت قدردان تماشاگرها نبوده و حالا او میخواد کارهایی رو بکنه که قبلا انجام نداده است . به نظر میرسه که این ویدئو قبلا ضبط شده است و زنده نمی باشد .  ترامپ اعلام میکنه که از هفته ی آینده ی راء پیام های بازرگانی آزاد خواهد بود . ترامپ اعلام میکنه که هفته ی دیگه در راء خواهد بود تا کارهایی رو بکنه . ترامپ به وینس میگه که بر سر راهش نباشه و در مورد کچل کردنش در رسل منیا 23 صحبت میکنه . وینس از تماشاگران معذرت خواهی میکنه و میگه من برای خداحافظی اومده بودم ولی نمیتونم الان اینکار رو بکنم . وینس میگه من خداحافظی خودم رو هفته ی آینده در همین جا یعنی راء انجام خواهم داد . سپس وینس اعلام میکنه که امشب یک بتل رویال 10 نفره انجام خواهد شد که برنده ی این بتل رویال در پی پی وی بش به مصاف رندی اورتن برای عنوان دبلیو دبلیو ایی خواهد رفت .

Mickie James vs. Rosa Mendez

در اول میکی جیمز وارد رینگ میشه . بعد از کامرشال روزا مندز به همراه بث فینکس وارد میشن . روزا به بث فینکس میگه که برگرده و باهاش به رینگ نیاد و او هم همینکار رو میکنه . آهنگ ماریس زده میشه و او به کنار میز گزارشگرها میاد . در ابتدا میکی حریفش رو به زمین می اندازه و او به بیرون از رینگ می افته و ماریس فقط بازی رو نگاه می کند  و گزارشگری نمی کند . حالا روزا میکی رو به زمین می اندازه و دو شماره برای مندز . پس از لحظاتی میکی جیمز با زدن یک دی دی تی به حریفش و پین کردن او برنده ی بازی میشه

برنده ی بازی : میکی جیمز

در ادامه ی شو راء هورنسووگل و گلداست در رینگ دیده میشوند . بعد از لحظه ایی موزیک میز زده میشه و او با تی شرت آنتی سینا وارد میشه . میز میگه که پیغامی برای صاحب جدید راء یعنی دانلد ترامپ دارم . میز میگه اگر ترامپ واقعا میخواد راء رو وارد مرحله ی جدیدی کنه چهره ی جدید راء میز است . او در ادامه میگه که من حال و آینده هستم و جان سینا برای گذشته است . میز میگه که من امشب جان سینا رو از رینگ بیرون می اندازم و برنده ی بتل رویال میشم تا در پی پی وی بش برنده ی عنوان دبلیو دبلیو ایی بشم . میز میگه که من خواستار همه چی هستم ، کاور مجله ها و هر چیزی رو که فکرش رو بکنید . سپس میز میگه به زودی چهره ی من رو همه جا خواهید و در ادامه به گلداست و هورسنووگل میگه که چرا هنوز در رینگ هستید و دستور میده که از رینگ خارج بشید .  گلداست و هورسنووگل میز رو مسخره میکنن و اون رو یک بازنده خطاب می کنن . میز میگه گلداست تو سال 99 خوب بودی ولی در سال 2009 ..... میز وارد رینگ میشه و به گلداست حمله میکنه و هورسنووگل با لوله ی توپی که در دست داره قصد داره به میز حمله کنه ولی میز اجازه نمیده و لوله ی توپ رو میگیره و به هورنسووگل حمله میکنه

در بک استیج جان متیوز به همراه سی ام پونک دیده میشه . جان از او درباره ی استفاده از کیف مانی این د بنک سوال میپرسه و پونک میگه بعضی ها تماشاگرها هستند که کاری رو که من کردم رو قبول ندارن در همین لحظه مت هاردی وارد میشه و به او میگه کار درست کردی . مت میگه تو نباید افسوس بخوری چون منم قصد دارم همچین کاری رو بکنم . پونک به مت میگه تو هیچ وقت مانی این د بنک رو نخواهی برد و هیچ وقت قهرمان جهان نخواهی شد . در ادامه سی ام پونک میگه من و تو هیچ کاری با هم نداریم پس این ورها نیا .

World Heavyweight Title Match: Edge vs. Jeff Hardy vs. CM Punk

ویدئویی از هفته ی پیش که طی اون اج حرف هایی رو به ویکی گوئرورو زد پخش میشه و او وارد رینگ میشه . بعد از وی جف هاردی در میان تشویق شدید تماشاگران وارد رینگ میشه . بعد از کامرشال سی ام پونک وارد میشه که او هم به خوبی تشویق میشه . در ابتدا جف هاردی به پونک حمله می کنه . جف پون رو به سمت اج پرت میکنه و پونک رو تا دو شماره رول آپ میکنه . حالا پونک یک کیک به جف میزنه و یک کلوزلاین رو نیز به اج میزنه و باعث میشه وی به بیرون بی افته  . حالا پونک به سمت طناب ها می دوه و یک پرش بر روی اج که در بیرون از رینگ است می کنه . جف یک کیک به پشت پونک میزنه و دو شماره کسب می کنه . سی ام پونک یک کیک به صورت جف هاردی میزنه و متاقبا یک clothesline و دو شماره برای پونک . در ادامه یک scoop slam از طرف پونک بر روی جف هاردی . اج به رینگ بر می گرده و یک بیگ بوت هم به پونک و هم به جف هاردی میزنه . اج حف رو به بیرون پرت میکنه و پونک رو تا دو شماره میبره . پس از لحظاتی جف وارد رینگ میشه و سعی داره که superplex رو به پونک در گوشه ی رینگ بزنه ولی اج وارد صحنه میشه و باعث میشه که هر سه استار به زمین بی افتند . در گوشه ی رینگ پونک حرکت زانو رو هم به جف و هم به اج میزنه . پس از یک جا به جایی اج قصد داره که اسپیر به پونک بزنه ولی پونک با powerslam این حرکت رو دفاع میکنه . پونک برای GTS میره ولی اج اجازه نمیده و پونک رو به طرف هاردی هل میده . جف برای Twist of Fate میره ولی موفق نیست و سی ام پونک جف رو برای GTS بلند میکنه ولی اج یک اسپیر به پونک میزنه و باعث میشه هم هاردی و پونک به زمین بی افتند. پس از لحظاتی جف هاردی Whisper in the Wind رو بر روی اج اجرا میکنه و دو شماره ی ارزشمند رو کسب می کنه . اج هاردی رو برای دو شماره رول آپ میکنه . حالا Twist of Fate از طرف جف بر روی اج و سپس Swanton Bomb بر روی او . جف نزدیک است که سه شماره رو کسب کنه ولی پونک اجازه نمیده . پونک جف هاردی رو به طرف پله ی فلزی رینگ هل میده و فرصت طلبی میکنه و اج رو پین میکنه و برنده ی بازی میشه .

برنده ی بازی : سی ام پونک

بعد از مسابقه تدی لانگ جنرال منجیر اسمک دان وارد میشه و اعلام میکنه که در پی پی وی بش سی ام پونک از عنوان خودش یعنی قهرمانی جهان در مقابل جف هاردی دفاع خواهد کرد .

The Hart Dynasty vs. The Colons

تد دیبیاسی و کدی رودز وارد میشن و به کنار میز گزارشگرها میرن . سپس تیم هارت داینستی که متشکل از دیوید هارت اسمیت و تایسون کید و نتالیا است وارد میشن . پس از اون کارلیتو و پریمو وارد میشن . دی اچ و پریمو این بازی رو شروع می کنن در حالی که قدرت دی اچ بر پریمو برتری داره . چند backbreaker از طرف دی اچ بر روی پریمو کولن . دی اچ به گوشه ی بالای رینگ میره و میخواد لگ درپ بزنه ولی موفق نیست . پریمو با کارلیتو تگ میشه و کارلیتو چند درپ کیک به دی اچ میزنه . کارلیتو یک بک البو به دی اچ میزنه و دو شماره برای کارلیتو . دی اچ کارلیتو رو میگیره و میخواد پاور اسلم رو اجرا کنه ولی کارلیتو دفاع میکنه و Backstabber رو اجرا میکنه . در همین لحظه لگسی وارد رینگ میشه  و به کارلیتو حمله می کنه . پریمو برای کمک به برادرش وارد میشه ولی لگسی اون رو هم به بیرون می اندازن . آهنگ لگسی زده میشه .

10-Man Over the Top Battle Royal: MVP vs. Matt Hardy vs. William Regal vs. Kofi Kingston vs. The Miz vs. Big Show vs. John Cena vs. Triple H

اول از همه ام وی پی و سپس مت هاردی ، ویلیام ریگال ، کوفی کینگستون ، میز و بیگ شو جان سینا و تریپل اچ وارد رینگ می شوند . زنگ رینگ زده میشه . درگیری بین همه شروع میشه . بیگ شو در گوشه  ی رینگ در حال زدن میز است . رندی اورتن نیز وارد میشه و در حال تماشا کردن مسابقه است . ریگال در حال تلاش است که کوفی رو بندازه بیرون . ام وی پی از پشت به بیگ شو حمله می کنه . مت هاردی در حال تلاش است که میز رو بندازه بیرون ولی نمیتونه . حالا جان سینا و مت هاردی در حال جنگیدن با هم هستند در حالی که ریگال سعی داره کوفی رو حذف کنه . میز و هاردی سعی دارند جان سینا رو حذف کنند ولی بیگ شو میاد و به هر دو حمله می کنه . بیگ شو به همه ی افراد در رینگ clotheslines میزنه . مت هاردی با گچ دست خودش بیگ شو میزنه . بیگ شو ام وی پی رو حذف میکنه . ویلیام ریگال و میز سعی دارن که بیگ شو رو حذف کنند . بیگ شو چک اسلم رو به میز میزنه و میز در اثر این ضربه قل میخوره و به بیرون از رینگ می افته . همه ی افراد در رینگ سعی دارند که بیگ شو به بیرون بی اندازند . 6 استار در رینگ باقی ماندند . اورتن همچنان در حال نگاه کردن بازی است . تریپل اچ سعی در بیرون کردن ریگال داره . یک ضربه ی سنگین با زانو از طرف تریپل اچ بر روی کوفی . ریگال نیز یک ضربه با زانو به سینا میزنه . حالا تریپل اچ یک اسپاین باستر سنگین به ریگال میزنه . حالا جان سینا و تریپل اچ در مقابل هم هستند و سینا سعی داره با Attitude Adjuster هانتر رو به بیرون بی اندازه درست مثل رویال رامبل 2009 . ولی موفق نیست . کوفی توسط لگسی به بیرون انداخته میشه . ریگال با کلوزلاین از پشت به لگسی حمله می کنه . لگسی همچنان در حال زدن تریپل اچ و سینا است . سینا در یک رفت و برگشت یک سوپلکس به تد میزنه . سینا کدی رو به بیرون می اندازه . تریپل اچ Pedigree رو به سینا میزنه . تد دیبیاسی و کدی که هر دو حذف شدند دوباره به رینگ میاند و به تریپل اچ حمله می کنند. داوران وارد رینگ می شوند و به اونا میگن که باید رینگ رو ترک کنند . میز که حذف نشده بوده وارد رینگ میشه . میز با یک کلوزلاین هم سینا و هم هانتر رو به زمین می اندازه . حالا میز توسط سینا و هانتر به بیرون انداخته میشه و متاقبا نیز تریپل اچ جان سینا رو به بیرون می اندازه و برنده ی بتل رویال میشه .

برنده ی مسابقه : تریپل اچ

بعد از مسابقه اورتن و تریپل اچ به هم خیره می شوند . آهنگ دانلد ترامپ زده میشه و او بر روی مانیتور ورزشگاه دیده میشه . او به تریپل اچ تبریک میگه  و میگه تا بش نمیشه صبر کرد . هفته ی آینده و در راء تریپل اچ به مصاف رندی اورتن میره که این بازی برای عنوان دبلیو دبلیو ایی است وبه صورت لست من استندینگ برگزار خواهد شد . تریپل اچ نیز رندی اورتن رو مسخره می کند و راء به اتمام می رسد .

محمد سه‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1388 0 نظر  نظر بدهید!

آخرین مطالب ارسالی
WWF Forceable Entry
دانلود چند مسابقه ی بسیار زیبا و کمیاب.......
WWE New Pay Per View ??! + More. ...
WWE SmackDown! Videos : 2009.06.19
[ بدون عنوان ]
[ بدون عنوان ]
2 عکس از Bret "Hitman "Hart و همسر جدیدش!!
عکس superstar ها در 17 ژوئن
آپدیت از مسابقات پی پی وی د بش
WWE Tough Enough 2 Full Download
سه عکس از Eddie Guerrero در لیگ ECW !
انتقال ری میستریو شایعه بوده است
ادج و میک فولی در برابر تامی دریمر و تری فانک !
ECW Videos - 06/16/09
WWF Tough Enough Full Download
آمار کاربران
 
چه کسانی به ما لینک دادند؟

نوسندگان

لینک دوستان

بخش ویژه
تعداد بازدیدکنندگان : 87221
RSS

صفحه اصلی  |  آرشیو  |  لینکستان  |  تماس با ما
 Design By ParsTheme & Publish By ParsTheme


www.parstheme.com

قالب وبلاگ

Free Template Blog

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ