X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
WrestleShare تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

http://batista-mohammad.blogsky.com

http://batista-mohammad.blogsky.com

http://batista-mohammad.blogsky.com

تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

بیو گرافی جان سینا - تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

@description تصاویر

تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج

 
کاربر مهمان، خوش آمدید!   امروز  
 
فهرست اصلی
لینکهای سریع
صفحه اول
آرشیو
ایمیل
موضوعات

آرشیو مطالب

لینکستان
اگر می خواهید با وبسایت ما تبادل لینک کنید لینک ما را با نام " تخصصی ترین وبلاگ کشتی کج " قرار دهید و در بخش تماس با ما و یا نظرات لینک خود را قرار دهید.
آرشیو تماس با ما


بیو گرافی جان سینا

بیوگرافی جان سینا
نام : جان سینا John Cena
قد : 6.1 فوت
وزن : 240 پوند
محل زندگی : West Newbury, Mass.
سال تولد : April 23, 1977
اغاز حرفه :سال 2001تعلیم دیده شده در : UPW
فنیشر : The FU
افتخارات : WWE Championship (defeated JBL at WrestleMania 21); U.S. Championship (2 times


سینا کار خود را در دسته ی UPW که یکی از زیر شاخه های wwf است و ماله اقای ریک باسمن هست , شروع کرد .در UPW نام خود را Prototype قرار داد .در 27 اوریل سال 2000 این Prototype توانست رغیب خود Smelly را در San Diego, CA شکست دهد و UPW title را ماله خود کند .بعد از این اتفاق سینا یک قرارداد کوتاه مدت با wwf بست ولی در بهار سال 2001 از همین لیک به Ohio Valley Wrestling برای تمرین کردن و اماده شدن فرستاده شد.در OVW سینا با Rico Costantino یک تیم را تشکیل داد.در اول اکوست سال 2001 سینا با Costantino در تورنمنتی برای بدست اوردن OVW Tag Team titles شرکت کردند و قهرمان شدند و صاحب این کمربند شدند.یک نکته ی جالب : سینا با نام Prototype در 20 فوریه سال 2002 توانست Leviathan .. باتیستا کنونی } را شکست دهد و قهرمان OVW title در شهر Jeffersonville, IN شود.سینا در 27 جوءن سال 2002 به wwe امد و اسمک دان را که در زمان با منیجری کرت انجل بود , برای ادامه ی کارش انتخاب کرد .در 11 جولای سال 2002 سینا با اندرتیکر یار شد و توانست به همراه او کریس جریکو و کرت انجل را شکست دهد .شب بعد در شهر Louisville سینا به همراه Kenny "The King" Bolin به OVW برکشت و Chris Kanyon را شکست داد


سینا در اولین PPV خود در wwe که به نام Vengeance بود و در شهر Detroit, MI انجام شد توانست اولین Undisputed champion ان زمان یعنی کریس جریکو را شکست دهد . .. سره کمربند نبود }در 25 جولای سال 2002 در اسمک دان سینا توانست تست را مغلوب کند . دو هفته بعد از این مسابقه در اسمک سینا با ادج و ری مستریو هم تیم شد و همراه هم توانستند کریس بنوا و ادی و کرت انجل را شکست دهند.در 27 اکتبر سال 2002 در Sheffield, England سینا توانست وال وینیس را مغلوب کند .در 16 جوانویه سال 2003 در اسمک دان سینا با Bull Buchanan یک تیم را تشکیل داد .سینا توانست کریس بنوا را در 17 اوریل سال 2003 شکست دهد تا بتواند در Backlash بر سر کمربند قهرمانی WWE Champion مسابقه انجام دهد .در Judgment Day سال 2003 سینا به همراه Chuck Palumbo و Johnny Stamboli توانستند برایان کندریک و رینو و کریس بنوا را مغلوب کنند .در 17 جولای سال 2003 جان سینا توانست در Yokohama, Japan بیلی کان را شکست دهددر Survivor Series سال 2003 سینا در غالب تیم انجل که متشکل بود از .. انجل , برادشاو , سینا , بنوا , هاردکور هالی } توانست بر تیم لزنر که متشکل بود از .. بروک لزنر , البرت , ناتهان جونز , مت مورکان و بیک شو } غلبه کند .در Wrestlemania XX که در شهر New York, NY انجام شد سینا توانست بیک شو را مغلوب کند و کمربند United States Champion را بدست اورد .در Judgment Day سال 2004 سینا از کمربند خود یعنی United States Champion در مقابل رنه دوبری دفاع کند .در Great American Bash سال 2004 سینا در مسابقه four way elimination match که بین او , بوکر تی , روب وان دام و رنه دوبری توانست باز از کمربند خود دفاع کند .در 8 جولای سال 2004 بود که کرت انجل منیجر وقت اسمک کمربند جان سینا را از وی کرفت و یک مسابقه best of five series بین او و بوکر تی سره این کمربند قرار شد که انجام شود .در Summerslam سال 2004 سینا در اولین مسابقه از best of five series توانست بوکر تی را شکست دهد .در No Mercy سال 2004 که در شهر E. Rutherford, NJ در مسابقه أخر از best of five series توانست بوکر تی را شکست دهد و دوباره کمربند United States Champion را بدست اورد.

در Survivor Series سال 2004 سینا این در غالب تیم ادی که متشکل بود از .. ادی , سینا , وان دام و بیک شو } توانست بر تیم انجل که متشکل بود از .. کرت انجل , کارلیتو , مارک جیندراک , لوتر رینکز } غلبه کند .در 16 نوامبر سال 2004 در اسمک دان شهر Dayton, OH سینا توانست کمر بند United States Champion را از کارلیتو دوباره بستاند .در Armageddon سال 2004 سینا در یک مسابقه street fight توانست Jesus .. رفیق کارلیتو } را شکست دهد و از کمربند خود دفاع کرد در No Way Out سال 2005 سینا توانست که کرت انجل را شکست دهد و جواز مسابقه برای کمربند WWE CHAMPION را در مقابل جی بی ال در Wrestlemania XXI بدست اورد.در Wrestlemania 21 که در Los Angeles, CA انجام شد سینا توانست جی بی ال را شکست دهد و کمربند WWE CHAMPION را بدست اورد .در Judgment Day سال 2005 سینا توانست در مسابقه I Quit مقابل جی بی ال به برتری رسیده و از کمربند خود دفاع کند .در 6 جوین سال 2005 در فصل نقل و انتقالات اولین انتخاب اریک بیشاف برای راو بود .در Vengeance سال 2005 سینا توانست جریکو و کریستین را مغلوب کند و از کمربندش دفاع کند .در Summerslam همون سال سینا بازهم کریس جریکو را شکست داد و از کمربندش دفاع کند در Taboo Tuesday سال 2005 سینا توانست شان مایکلز و کرت انجل را شکست دهد و بازهم از کمربندش دفاع کند .در Survivor Series سال 2005 در مسابقه ای که خسرو دیوی داور ان بود سینا باز کرت انجل را شکست داد و از کمربندش دفاع کرد .در New Year"s Revolution سینا توانست در مسابقه ی elimination chamber که کریس مسترز , کارلیتو , کرت انجل , کین و شان مایکلز به برتری برسد اما بعد از مسابقه ادج با استفاده از مانی بانک خود یک مسابقه سر کمربند با سینا خسته داد که ادج اون بازی را برد و کمربند WWE CHAMPION بعد از مدت ها از سینا کرفته شد .اما در Royal Rumble سال 2006 سینا در Miami, FL توانست ادج را شکست دهد و دوباره کمربند زیبایش را بدست اورد.

محمد سه‌شنبه 26 شهریور‌ماه سال 1387 0 نظر  نظر بدهید!

آخرین مطالب ارسالی
WWF Forceable Entry
دانلود چند مسابقه ی بسیار زیبا و کمیاب.......
WWE New Pay Per View ??! + More. ...
WWE SmackDown! Videos : 2009.06.19
[ بدون عنوان ]
[ بدون عنوان ]
2 عکس از Bret "Hitman "Hart و همسر جدیدش!!
عکس superstar ها در 17 ژوئن
آپدیت از مسابقات پی پی وی د بش
WWE Tough Enough 2 Full Download
سه عکس از Eddie Guerrero در لیگ ECW !
انتقال ری میستریو شایعه بوده است
ادج و میک فولی در برابر تامی دریمر و تری فانک !
ECW Videos - 06/16/09
WWF Tough Enough Full Download
آمار کاربران
 
چه کسانی به ما لینک دادند؟

نوسندگان

لینک دوستان

بخش ویژه
تعداد بازدیدکنندگان : 87221
RSS

صفحه اصلی  |  آرشیو  |  لینکستان  |  تماس با ما
 Design By ParsTheme & Publish By ParsTheme


www.parstheme.com

قالب وبلاگ

Free Template Blog

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ